Kronikë

Humb jetën punëtori 53-vjeçar në rrugën e Arbrit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:46 - 30/09/20 |
Al Do

Një punëtor në rrugën e Arbrit ka humbur jetën mëngjesin e sotëm.

Bëhet me dije se 53-vjeçari Astrit Alla u aksidentua duke punuar me vinç në urën e fshatit Fshat në Klos.

Sakaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon hetimi  për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Klos / informacion paraprak

Rreth orës 09.40, në rrugën e Arbrit, shtetasi A. A., rreth 53 vjeç, duke punuar me një automjet të rëndë (vinç) në urën e fshatit  Fshat, Klos, është aksidentuar dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon hetimi  për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Pas