Kronikë

Humb jetën 45-vjerçari, dyshohet se pësoi arrest kardiak teksa po drejtonte motorinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:46 - 01/12/22 |
Opi Nion

 

Një 45-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në lagjen “Kadri Qystri” në Lushnje.

Dyshohet se P.K. ka qenë duke drejtuar motorin kur ka humbur kontrollin mbi mjetin dhe për pasojë është rrëzuar dhe ka ndërruar jetë.

Paraprakisht dyshohet se 45-vjeçari ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motorit për shkak të një arresti kardiak.

Pritet akti i ekspertit mjeko-ligjor për përcaktimin e shkaqeve të humbjes së jetës. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Pas