Kronikë

Humb jetën 43-vjeçari, u qëllua me thikë gjatë një konflikti në SarandëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:00 - 07/06/22 |
Opi Nion

Ka humbur jetën 43-vjeçari Kledi Koka, pasi mëngjesin e sotëm u qëllua me thikë gjatë një konflikti në shëtitoren e Sarandës.

43-vjeçari u qëllua me thikë në kurriz nga Jorgo Golemaj, pasi janë konfliktuar për varkat e peshkimit.

Kledi Koka është nisur me helikopter drejt Tiranës, por nuk ka mundur të mbijetojë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Pas