Kronikë

Humb jetën 13-vjeçari, dyshohet se është vetëvarur në banesëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:02 - 20/11/21 |
Opi Nion

Një 13-vjeçar ka humbur jetën në Lushnje. Policia njofton se i mituri është transportuar për në spitalin e Lushnjës nga prindërit pa shenja jetë në orën 18:00.

Dyshohet se 13-vjeçari, banues në fshatin Golem, i cili dyshohet se është vetëvarur në banesë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentimin e plotë të saj./ Opinion.al

Pas