Aktualitet

Hoxha publikon videon/Politikani me armë në funeralin e ish-Presidentit NishaniBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:50 - 02/06/22 |
el ida

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një video,  për të cilën shprehet se është filmuar sot në funeralin e ish-presidentit të ndjerë Bujar Nishani.

Përmes një publikimi në Facebook, Hoxha pohon gjithashtu se personi në fjalë është politikan dhe armën e ka me leje.

“Edhe ne funeralin e nje ish-presidenti paqesor si Bujar Nishani, edhe me kobure ne brez ne bulevardin “Deshmoret e Kombit”, ne temperature 35 grade, si nuk ka merak mos i ndryshket kostumi. Per nje gje jam 100% i sigurt, ky politikani mban gjithmone arme me leje”, shprehet Hoxha, por pa treguar emrin e tij./Opinion.al

 

Pas