Aktualitet

Hoti flet me Ramën, shtyhet mbledhja e përbashkët e dy qeverive


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:24 - 23/09/20 |
Al Do

Mbledhja e përbashkët e qeverisë së Shqipërisë dhe Kosovës nuk do të mbahet ditën e premte.

Lajmin e ka dhënë kreu i qeverisë së Kosovës në një status në Facebook.

Kryeministri Hoti sqaron se mbledhja do të shtyhet për shkak të seancës së Kuvendit të Kosovës që do të mbahet në të njejtën ditë.

Ai shton gjithashtu se ka rënë dakord me kryeministrin Rama që mbledhja të mbahet më 2 tetor./ Opinion.al

Për shkak të seancës së Kuvendit të Kosovës, u dakorduam me Kryeministrin Rama që mbledhjen e përbashkët të dy qeverive…

Posted by Avdullah Hoti on Wednesday, September 23, 2020

 

Pas