-Jetë dhe Stil

Horoskopi, sipas Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:08 - 07/11/15 |
b.f

 

Dashi : Edhe pse jeni natyre me e fokusuar tek vetja, nje bashkëpunim do t’ju bëjë njeri më të mirë.

Demi: Do t’ju duhet të balanconi dy gjëra të ndryshme, por të rëndësishme. Për fat të mirë do të keni sukses.

Binjaket: Nëse përfshiheni në një aktivitet krijues do të shihni se është më shumë qejf se sa punë. Ana juaj artistike do të lulëzojë.

Gaforrja: Siguria emocionale ëahtë e rëndësishme për mirëqenien tuaj. Sot do ta keni, pa qene nevoja të hiqni dorë nga komoditeti i shtëpisë.

Luani: Komunikimi me të dashurin tuaj do të jetë shumë i ndjerë sot. Shpirti juaj do të jetë i hapur në gjithcka thoni.

Virgjëresha: Nëse shqetësoheni për paratë bisedoni me një të afërm. Zgjidhni dikë që i mban mirë financat.

Peshorja: Dicka brenda jush po  ndryshon dhe do të gjeni një lloj qetësie që është e parezistueshme. Keni shumë për të ofruar.

Akrepi: Një mik apo i afërt do t’ju ftojë në një festë të këndshme që lidhet me punën. Do ta shijoni.

Shigjetari: Do të ecni shumë përpara nëse ndiqni një nga aspiratat që keni më shumë për zemër. Pritet të krijoni një fondacion për këtë qëllim .

Bricjapi: Të tjerët do ta vënë re kontributin tuaj në një fushë të caktuar. Do të ndjeheni i sulmuar, por edhe i dobishëm.

Ujori: Nëse jeni duke lancuar një fushatë televizive apo në internet, do te shkojë shumë mirë dhe do të fitojë vëmendjen e të tjerëve.

Peshqit: Nëse keni në plan të bëni një biznes fitimprurës duhet të përfshini në të edhe një person VIP.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas