-Jetë dhe Stil

Horoskopi për sot, 31 gusht 2022Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:13 - 31/08/22 |
Opi Nion

Dashi

Në dashuri tërheqja fizike është e madhe, por me mendje nuk jeni aty. Nëse merrni një ofertë pune, mos e refuzoni. Një gjë e mirë kur vjen duhet ta pranosh dhe ta ruash shumë atë gjë.

Demi

Nëse ju pëlqen dikush, vazhdoni pa frikë. Në punë, angazhimi juaj do të njihet. Dhe më kalimin e kohës gjërat rrjedhin bukur dhe natyrshëm.

Binjakët

Ditë interesante për të përjetuar një dashuri të madhe. Vendimet që do të merrni tani në punë do të jenë të rëndësishme për të ardhmen.

Gaforrja

Nëse partneri juaj nuk e kupton gjendjen tuaj shpirtërore, atëherë tregojini atij, mos e lexoni gjithmonë mendjen tuaj! Një koleg do të thotë një fjali që do t’ju nervozojë, por lëreni të shkojë.

Luani

Planetët e favorshëm, takimet janë të rëndësishme të mërkurën. Nëse dikush ju detyron të bëni diçka që nuk dëshironi të bëni në punë, mund të zemëroheni.

Virgjëresha

Merrni kontrollin e situatës në dashuri, të mërkurën dhe të enjten. Nëse javën e kaluar ka pasur diskutime në punë, të mërkurën do të zgjidhen vetë.

Peshorja

Një dashuri e re do të lindë në këtë periudhë. Në punë po vijnë ndryshime. Ato ndryshime që vijne do do kenë ndryshime në të ardhmen.

Akrepi

Dështimi këtë javë. Në punë do nisni një projekt të ri.Duhet të punosh fort që të këtë sukses projekt dhe të shkoi gjithçka mirë.

Shigjetari

Nëse dashuria nuk ka lindur ende, atëherë duhet të shikoni përreth. Në punë do jetë e mundur ndryshimi i roleve.

Bricjapi

Shmangni keqkuptimet dhe polemikat në dashuri. Edhe në punë të mërkurën do ju duhet të duroni disa situata.

Ujori

Afërdita do të kthehet në neutrale në ditët në vijim për fat, do të keni më shumë mundësi në dashuri. Të mërkurën në punë përpiquni të thoni atë që mendoni, diçka do ndryshojë.

Peshqit

Diçka ka ndryshuar në ndjenjat tuaja, ndoshta ato nuk janë aq të forta sa në fillim të muajit. Në punë mos prisni asgjë nga kolegët.

Pas