-Jetë dhe Stil

Horoskopi për sot, 23 janar 2023Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:08 - 23/01/23 |
Opi Nion

Dashi

Një javë e mirë ka për të filluar për ju, ndryshime rrënjësore do të vijnë në jetën tuaj në çift, ndërsa në punë do t’ju duhet të angazhoheni, megjithatë duke shmangur nxitimin që në të kaluarën ka qenë një këshilltar i keq.

Demi

Do të pritet një përmirësim në historitë e dashurisë që kanë qenë të vështira, të ndërlikuara në të shkuarën. Për sa i përket punës, planetët flasin për projekte të mira.

Binjakët

Do të jetë një javë diskrete po krijohet për ju. Në jetën bashkëshortore dikush kërkon stabilitet, ndërsa në punë ajo që do të nisë në ditët në vijim do të jetë koha ideale për të menduar për ide të reja. Projekte të reja në horizont.

Gaforrja

Do këtë gjatë orëve në vijim mund të ketë momente trazirash të mëdha, ndërsa ajo që do të fillojë në punë do të jetë një periudhë ndryshimesh.

Luani

Ju pret një javë diskrete. Për sa i përket punës, dikush do të ketë vështirësi në lidhje me pronën. Nga ana tjetër në dashuri do të mjaftojë të mbani nën kontroll emocionet. Qetësohu dhe shiko përpara me besim.

Virgjëresha

Në përgjithësi ju pritet një javë e mbarë. Por kujdes edhe çiftet më të mira së shpejti mund të kenë një ditë të keqe, ndërsa në fushën profesionale gjithçka do të duhet të rishikohet së shpejti. Së shpejti do të kalojë.

Peshorja

Një javë e mrekullueshme po fillon. Edhe nëse historitë e së kaluarës shkaktojnë pak shqetësim, gjithçka do të jetë mirë. Për sa i përket punës, nuk mund të përjashtohet ardhja e mundësive të rëndësishme për t’u kapur në fluturim.

Akrepi

Java e ardhshme do të jetë diskrete për ju. Në jetën bashkëshortore dëshira për të diskutuar do të rikthehet, ndërsa në punë situata aktualisht është paksa e bllokuar. Mundohuni të detyroni dorën tuaj…

Shigjetari

Nëse një bashkim ka dështuar, tani duhet të kuptojmë arsyen. Për sa i përket punës, do të ketë mundësi për të ndjekur nga afër evoluimin e një projekti të rëndësishëm.

Bricjapi

Ju pret një javë e mirë. Në dashuri yjet do kërkojnë qartësi, ndërsa në punë ka nga ata që janë të lodhur, shumë të lodhur. Mundohuni të pushoni pak.

Ujori

Çiftet në krizë duhet të gjejnë kohë për të qenë bashkë. Vetëm në këtë mënyrë gjithçka do të përmirësohet shpejt. Për sa i përket punës, ka trazira që mund të rezultojnë produktive.

Peshqit

Çiftet që janë në një lidhje prej disa kohësh do të duan ta përcaktojnë atë. Sqaroni një herë e përgjithmonë. Për sa i përket punës, idetë e mira do të vijnë për t’u shfrytëzuar dhe zhvilluar.

 

Pas