-Jetë dhe Stil

Horoskopi për sot, 19 shtator 2022Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:05 - 19/09/22 |
Opi Nion

Dashi

Ditë energjike do jetë kjo e hënë për te dashuruarit. Shumë gjëra të bukura do ndodhin mes jush dhe partnerit dhe kënaqësitë do jenë te forta. Beqaret do kenë një ditë interesante.

Demi

Nëse jeni në një lidhje, kjo e hënë ka për të qenë një ditë e kënaqshme edhe pse jo me emocione aq të forta sa kishit ëndërruar. Beqaret duhet të tregohen sa më të kujdesshëm.

Binjakët

Ata që janë në një lidhje të hënë do kenë arsye plot për të qenë të lumtur. Çdo çast ka për të qenë i mrekullueshëm dhe do ndihen me fat qe janë çift.

Gaforrja

Do ndiheni si të plogësht të hënën ju të dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin nuk do jetë aq e mire sa ju keni ëndërruar. Mundohuni t’i ndryshoni gjërat sa më pare.

Luani

Ditë e mbushur me momente të bukura do jetë kjo e sotmja për ata qe janë në një lidhje. Nuk do keni aspak debate dhe probleme më të.

Virgjëresha

Ditë rutine do jetë kjo e hënë për ata që janë në një lidhje. Në disa momente do doni të largoni nga gjithçka dhe të kërkoni emocionet e munguara.

Peshorja

Marrëdhënia juaj me partnerin ka për të qenë shumë e trazuar të hënën. Në disa momente mund ta mendoni edhe ndarjen, por nuk do arrini ta hidhni dot këtë hapi.

Akrepi

Ne tërësi marrëdhënia në çift do jetë e mirë të hënën, pavarësisht ndonjë mosmarrëveshjeje te vogël që do kalojë sa hap e mbyll sytë. Dashurohuni si ta ndieni më atë që keni në krah.

Shigjetari

Dita e hënë do filloje mirë, por në mësdite mund të ndodhin disa mosmarrëveshje të vogla. Mundohuni të jeni më tolerante dhe t’i pranoni gabimet tuaja. Beqaret nuk do preferojnë ta ndryshojnë statusin e tyre, por njohje të reja do pranojnë të kenë.

Bricjapi

Ditë e zakonshme do jete kjo e hënë për ata qe janë në një lidhje. Nuk do keni asnjë problem me partnerin tuaj, por nga ana tjetër asnjeri nuk do ketë nerva për të bërë surpriza.

Ujori

Do bëni më shumë lëshime ndaj partnerit tuaj gjatë kësaj ditë dhe marrëdhënia më të do filloje të përmirësohet ndjeshëm. Beqarët do kenë një ditë të mbushur më ngjyra, kënaqësi dhe emocione.

Peshqit

Mundohuni të mos e ndërlikoni më dorën tuaj në çift gjatë kësaj ditë sepse do vije një ditë kur do pendoheni pafund. Lëreni tjetrin të shprehe lirshëm atë qe ndjen.

Pas