-Jetë dhe Stil

Horoskopi, 4 nëntor nga Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:00 - 04/11/15 |
root

Dashi

Do të dëgjoni lajme për një biznes ose të ardhurat tuaja financiare do të jenë shumë të sigurta, ndaj ecni përpara me projektet tuaja profesionale.

Demi

Marrëdhëniet me njerëzit e tjerë do të jenë shumë të mira. Një angazhim ose një kontratë do të jetë e mundur si në jetën private ashtu edhe në atë profesionale.

Binjakët

Nëse punoni si skuadër, ose me njerëz me shumë eksperiencë në fushën tuaj, do ta keni shumë më të lehtë për të bërë sukses.

Gaforrja

Në rast se jeni duke punuar për një prezantim të rëndësishëm për punën tuaj, aftësia që keni në të shprehur do t’iu ndihmojë të bini për mirë në sy.

Luani

Nëse doni të ndërroni shtëpinë, ta dekoroni atë, apo cdo vendim që do te merreni gjatë kësaj kohe do të vini re një përmirësim të dukshëm.

Virgjëresha

Ju do të jeni bindës ose do të kuptoni që njerëzit kanë interes për këndvështrimin tuaj. Prandaj rrëmbeni çdo mundësi që zëri juaj të dëgjohet në vendin tuaj të punës.

Peshorja
Një takim me një klient tuajin mund të shkoj shumë mirë, ose ju do të nënshkruani një kontratë shumë fitimprurëse. Do të ndjeni ndryshime pozitive në pagën tuaj.

Akrepi

Ju do të zbuloni një të vërtet të fshehur ose do të flisni për ata që iu rrethojnë. Kjo do t’iu bëj më pas që të reflektoni.

Shigjetari

Keni nevojë për një arratisje drejt bregdetit, për të qetësuar mendjen tuaj dhe për të mos menduar për asgjë.

Bricjapi

Profesionalisht do të rriteni më shumë nga çe prisni. Do t’iu ftojnë të uleni në bordin e një organizate ose të merrni pjesë në një event bamirësie.

Ujori

Ju do të merrni famë ose do të t’iu marrin në konsideratë për një pozicion shumë të mirë pune.

Peshqit

Një konferencë apo edhe një event akademik me përmasa të mëdha, do t’iu ndihmojë të zgjeroni më shumë biznesin tuaj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas