-Jetë dhe Stil

Horoskopi 4 Dhjetor 2021, zbuloni shenjat me fat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:15 - 04/12/21 |
Opi Nion

Dashi

Sot vendimet e këqija të së shkuarës do të çojnë në zhgënjim. Mund të ndiheni të bllokuar dhe të paaftë për të vendosur se çfarë të bëni më pas, ndaj kërkoni ndihmën e të tjerëve. Dikush nga e kaluara juaj ka të gjasa të kontaktojë me ju dhe ta bëjë këtë një ditë të paharrueshme.

Demi

Do të jeni në gjendje mjaft të mirë shëndetësore. Do diskutoni çështje financiare me partnerin dhe do bëni plane për të ardhmen tuaj. Mund të keni kaluar një fazë të vështirë në martesën tuaj kohët e fundit, por sot do të jetë një ditë krejtësisht ndryshe.

Binjakët

Hidhni poshtë çdo ndjenjë urrejtjeje në favor të një natyre më bujare dhe të dashur. Përndryshe, emocionet negative mund të fillojnë të dominojnë jetën tuaj. Romanca mund të vijë në rrugën tuaj, pasi një miqësi do të kthehet në diçka më të thellë.

Gaforrja

Ju mund të mos e falni veten sot, nëse nuk i shfrytëzoni mundësitë që mund t’ju jepen në profesionin tuaj. Një sërë mosmarrëveshjesh mes jush dhe partnerit  mund t’ju bëjnë të ndiheni mjaft të zhëgnjyer.

Luani

Sensi juaj i humorit do të jetë një pasuri e madhe për ju sot. A mendoni se jeta bashkëshortore ka të bëjë me kompromise? Nëse po, sot do të ndjeni se është një nga gjërat më të mira që ju ka ndodhur ndonjëherë. Aktivitetet argëtuese do t’ju ndihmojnë të largoheni nga stresi.

Virgjëresha

Praktikimi i meditimit do të rimbushi nivelet tuaja të energjisë. Të vepruarit sipas pasioneve tuaja romantike mund të jetë kundërproduktiv për ju sot. Qëndroni larg thashethemeve. Diskush mund të përpiqet të ndërhyjë në jetën tuaj martesore, por nuk do të jetë në gjendje të dëmtoje lidhjen tuaj.

Peshorja

Ju mund të keqkuptoni një mik, gjë që mund të shkaktojë një reagim të pakëndshëm prej tij. Sigurohuni që i keni të gjitha faktet, përpara se të bëni ndonjë gjykim. Edhe pse sot mund të shpenzoni para për tu argëtuar me miqtë, kjo nuk do të ndikojë në gjendjen tuaj aktuale financiare.

Akrepi

Romanca do të jetë e këndshme dhe shumë emocionuese. Partneri juaj mund të bëjë diçka përrallore, pa dashje dhe kjo do të jetë një përvojë e paharrueshme. Kjo do të forcojë lidhjen tuaj.

Shigjetari

Lajmi për një sekret familjar mund t’ju habisë. Mos u dorëzoni para kërkesave të panevojshme të të dashurit tuaj. Sot është një nga ato ditët kur gjërat nuk do të ecin sipas dëshirës suaj.

Bricjapi

Duhet të bëni një pushim nga orari juaj monoton dhe të dilni me miqtë tuaj sot. Momentet romantike e përjetuara së fundmi do të shtojnë ngjyrat në jetën tuaj. Sa i përket aspektit professional, nuk përjashtohet propozimi i një vendi të ri pune.

Ujori

Mund të shqetësoheni nga pasiguritë me të cilat mund të përballeni gjatë ditës të sotme. Këto pasiguri janë vetëm një produkt i imagjinatës suaj, çfarë do të pengojë aftësinë tuaj për të shfrytëzuar potencialin tuaj të plotë. Dita mund të fillojë me një lajm të mirë nga një mik apo i afërm i ngushtë.

Peshqit

Mbajeni pasionin tuaj të ndezur. Nëse dilni për blerje sot, ka të ngjarë të merrni diçka mjaft të këndshme për veten tuaj. Do të kaloni një mbrëmje shumë të këndshme me partnerin tuaj.

Pas