-Jetë dhe Stil

Horoskopi 2 dhjetor, Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:00 - 02/12/15 |
root

Dashi
Nëse do të shkoni diku për një detyrë përgatituni edhe për një surprizë. Një klient me shumë potencë do të shfaqet papritur.

Demi

Partneri juaj në biznes apo edhe një këshilltar i juaji financiar, do t’ju nxisin të ndërrmerrni një hap financiar, për të cilin nuk jeni ende gati.

Binjakët

Një njeri që ju do të mirën do të përpiqet t’ju surprizojë, por ju nuk do të mbeteni të kënaqur.
Gaforrja

Nuk do të arrini të realizoni të gjitha qëllimet tuaja, por do të mësoni të maksimizoni kohën dhe të minimizoni përpjekjet.

Luani

Kurseni paratë tuaja, sepse do të keni shumë shpenzime.

Virgjëresha

Ruani një ide të mirë në mendje dhe në momentin e parë që do t’ju duhet përdoreni.

Peshorja

Nëse merreni me shitje, do të keni rezultate dhe ide shumë të mira këto kohë.

Akrepi

Do të jeni i etur të vini një strategji në veprim edhe pse ajo nuk është zhvilluar ende.

Shigjetari

Fuqia do të jetë në dispozicionin tuaj. Ju do të ndiheni si hero dhe do të jeni në qendër të vëmendjes.

Bricjapi

Një producent apo një menaxher do të tregoj interes për projektet tuaja.

Ujori

Shoqëria do të jetë në qendrën tuaj të vëmendjes ditën e sotme.

Peshqit

Neptuni planeti spiritual do të jetë në shenjën tuaj deri në 2025, ndaj do të zbuloni një lumturi të re.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas