-Jetë dhe Stil

Horoskopi 18 nëntor, nga Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:00 - 18/11/15 |
root

Dashi

Ju dhe partneri juaj romantik do të jeni në prag të një vendimi, që do t’iu ndryshojë jetën.

Demi

Kenaqesia që do të merrni nga një kërkim do t’iu bëj më pozitivë dhe kërkues.

Binjakët

Do të zgjidhni të keni në krah një nga këshilltarët tuaj të vjetër, me të cilin do të lidheni akoma dhe më shumë.

Gaforrja

Se bashku me partnerin tuaj do të jeni plot ide, se si të dekoroni hapësirën tuaj të shtëpisë.

Luani

Pritja e gjatë për një cështje shumë të rëndësishme duket se do të marrë fund dhe do t’iu bëj frytdhënës në punën tuaj të përditshme.

Virgjëresha

Duhet të bëheni më kreativ sa i takon planit financiarë. Për këtë ju duhet thjesht një plan.

Peshorja

Jeni gati për një ndryshim në stilin e jetesës?! Prindërit do t’iu ndihmojnë për këtë.

Akrepi

Projektet që keni patur në plan, janë shumë pranë realizimit.

Shigjetari

Shumëllojshmëria e ideve do t’iu ndihmojë ta përmirësoni gjendjen tuaj.

Bricjapi

Nëse do të jeni këmbëngulës do t’i arrini qëllimet tuaja.

Ujori

Çështjet spirituale dhe ato edukuese do të jenë në fokusin tuaj nesër.

Peshqit

Do të keni një suport të jashtëm për të arritur ato që dashuroni.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas