-Jetë dhe Stil

Horoskopi 1 dhjetor, Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 01/12/15 |
root

Dashi

Një projekt i rëndësishëm marketingu do t’iu pëlqejë aq shumë sa do ti lini të gjitha për tu marrë me të.

Demi

Mbajini veshët ngritur për disa mundësi financiare, që do të mund përfitoni nga një propozim, i cili do t’ju bëhet nën zë.

Binjakët

Ju dhe partneri juaj në biznes do të realizoni një prezantim projekti, që do të rezultojë shumë i suksesshëm.

Gaforrja

Sot do ti prezantoni shefit tuaj një detyrë shumë të rëndësishme, përpiquni që ajo të jetë sa më perfekte.

Luani

Ju dhe shpirti juaj binjak do të realizoni më në fund udhëtimin që keni ëndërruar.
Virgjëresha

Një ndryshim plani që ka të bëjë me projektet tuaja shtëpiake, duket se do të jetë në favorin tuaj.

Peshorja

Nëse ju dhe partneri juaj do të merrni një vendim të rëndësishëm për lidhjen tuaj, ky është momenti duhur.

Akrepi

Një mundësi shumë e mirë punësimi “Freelance” do të jetë mundësia juaj e re.

Shigjetari

Do të gjeni kurajon dhe do të flisni me dikë që keni kohë pa folur.

Bricjapi

Do të shijoni një bisedë intelektuale me një nga të afërmit tuaj dhe do të kënaqeni shumë.

Ujori

Në rast se keni menduar të hapni një website është momenti i duhur.

Peshqit

Është momenti i duhur të nxirrni në pah një talent tuajin. Një sy i mprehtë do ta kapë menjeherë këtë detaj dhe do të ecni përpara.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas