-Jetë dhe Stil

HISTORIA/ “Kam shkuar me dy shoferët e punës. Por, më ndodhi fatkeqësia e madhe”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:45 - 26/01/17 |
b.f

Letra e radhës e dërguar për “Diedre” psikologen e britanikes “The Sun”, është e një të reje e cila tregon se ka pasur marrëdhënie seksuale me dy shoferë te puna e saj, një 36 dhe një 29-vjeçar.

Ajo thotë se pasi është ndarë nga i dashuri i ka munguar seksi dhe kështu ka shkuar njëherë me njërin dhe njëherë me tjetrin, dhe i ka shijuar shumë.

Por ka ndodhur më pas diçka e papritur,  tani vajza ka mbetur shtatzënë, ajo thotë se nuk e di se i kujt është fëmija.

“Unë kam bërë seks me dy shoferë në punë. Tani jam shtatzënë dhe nuk e di i kujt është fëmija.

Të dy meshkujt janë tërheqës dhe flirtues. Sapo kisha nisur me të parin kur papritur përfundova tek i dyti. Ai më tërhoqi vërtetë.

Ata nuk e dinë për ekzistencën e njëri-tjetrit edhe pse unë shkoi me te dy.

Unë jam 22 vjeçe tani.

Kur e mora vesh nuk po e besoja dhe nuk kam fjetur për disa netë. Nuk di çfarë të bëj, jam e mërzitur dhe konfuze”, tregon vajza.

DEIDRE i përgjigjet: A je ti në gjendje të rrisësh një fëmijë e vetme?

Edhe nëse njëri nga meshkujt e merr vesh ai nuk do të pranojë me gjasë të jetë me ty sepse ti e ke tradhtuar.

Të presësh sa të lindë fëmija dhe t’i bësh ADN prapë nuk është zgjidhje. Vendimi është i yti.

Pas