Te Fundit

Hipën në vinç, kërcënon se do hidhet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:56 - 10/11/15 |
b.f

Një person ende i paidentifikuar ka hipur në një vinç pranë Gjykatës së Lartë në Tiranë dhe kërcënon se do të hidhet nga aty. Ende nuk dihen identiteti dhe shkaqet e këtij veprimi, ndërkohë që forca të shumta policie ndodhen në vendngjarje.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas