InstaBIZ

High3, tashmë dhe në Dubai


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:18 - 06/11/15 |
root

https://instagram.com/p/9o1gZfThap/?taken-by=vetonosmani

Agnesa Vuthaj prej disa ditësh ndodhet në Dubai. Bashkë me të edhe fotografi Veton Osmani. Ai ka postuar një moment tejet interesant në Instagram, ku  kënga “High 3” e Babastars dëgjohet në klubet e natës edhe në Dubai, ndërsa Agnesa dhe Vetoni duket se po e shijojnë këtë atmosferë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas