Kronikë

Hidhet nga kati i katërt, ndërron jetë 31-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:49 - 22/06/20 |
Al Do

Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Elbasanit.

Një 31-vjeçar është hedhur nga ballkoni i banesës së tij nga kati i katërt.

Fatkeqësisht ai nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Njoftimi i Policisë:

Në lagjen “Beqir Dardha”, Elbasan, shtetasi U.Xh., 31 vjeç,  është hedhur nga ballkoni i banesë së tij nga  kati i katërt i një pallati dhe rrugës për në spital ka ndëruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /Opinion.al

Pas