Kronikë

Hidhet nga kati i dytë i banesës, humb jetën 26 vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:25 - 03/02/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Lushnje. Një 26-vjeçar është hedhur nga kati i dytë i banesës dhe për pasojë ka humbur jetën.

Mësohet se viktima është shtetasi B. H., 26 vjeç, banues në lagjen “Skënder Libohova”. Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po kryhen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas