InstaBIZ

Herion Mustafaraj vret këmbën, rrezikon pjesëmarrjen në DWMBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:49 - 24/10/15 |
root

Aktori Herion Mustafaraj, ka vrarë këmbën dhe këtë herë rrezikon vërtet pjesëmarrjen në spektaklin, “Dance With Me”.  Ai e ka hedhur këmbën në allçi dhe ky fakt duket se  do ta penalizojë të performojë këtë të hënë. Ingriti nga ana e saj shprehet shumë e shqetësuar dhe thotë se nuk do të donte të ndërronte partner. Të dy aktorët e DWM, Mustafaraj dhe Gjoni formojnë një çift shumë të lezetshëm, që zihen shumë por që pajtohen aty për aty. Le të shpresojmë që Herioni t’ia dalë këtë herë dhe mos ta lë vetëm Ingritin në skenë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas