InstaBIZ

Heq dorë nga noti? Berisha zgjedh bjeshkët e Rugovës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:25 - 22/08/21 |
Opi Nion

Ish-Kryeministri Sali Berisha është duke shijuar këtë të dielë në Bjeshkët e Rugovës. Ndërsa ka ndarë me ndjekësit e rrjeteve sociale një fotografi, Berisha e konsideron Rugovën si diamantin e Bjeshkëve.

“Në Rugovë, diamantin e Bjeshkëve të Bekuara”, shkruan ai.

I veshur sportiv, Berisha duket se ka gjetur kështu edhe një mënyrë për t’ju larguar të nxehtit të këtyre ditëve. Kujtojmë se ish-Kryeministri ka qenë veçanërisht i njohur për raportin me detin dhe orët e gjata në not, por me sa duket së fundi ka preferuar malin./Opinion.al

 

Pas