Aktualitet

Harta e sulmeve në Paris, perforcohet teza e akteve terroriste


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:46 - 13/11/15 |
b.f

Rritet  gjithnje e me shume numri i viktimava duke shkuar ne gati 40. Ndersa jane mbi 100 te plagosurit. Ne foto duket edhe harta e sulmeve por pak dihet per sulmuesit. Alarmi per sulme ka qene i rritur gjate koheve te fundit ne BE. Zyrtaret me te larte boterore po shprehin ngushellimet e tyre per aktet e renda dhe i qendrojne prane Frances ne kete moment te veshtire. Vijon….

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas