Aktualitet

Harta e sulmeve në Paris dhe numri i viktimave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:05 - 14/11/15 |
b.f

AFP permes kesaj harte sjell gjithe ngjarjen e mbremshme ne Paris. 100 te vdekur ne teater, 5 te vdekur ne nje pizeri,  14 te vdekur ne restorant, 18 te vdekur ne nje nga rruget tregtare, 4 te vdekur ne stadium.

 

harta sulme ok

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas