Rajoni

Haradinaj i uron ditëlindjen vëllait të vrarë në luftë: Mbete i ri…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:44 - 17/11/20 |
Opi Nion

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka uruar ditën e lindjes së vëllain të tij, Luan Haradinaj, që u vra gjë luftës.

Sot vëllai i Haradinajt do të kishte mbushur 47 vite. Teksa publikon një foto nga Tirana së bashku me vëllain e tij, Haradinaj me fjalë prekëse, thotë se për të dhe familjen Luani ka mbetur i ri 23 vjeç, ashtu siç ka rënë për lirinë e Kosovës.

STATUSI NGA RAMUSH HARADINAJ

Luan, neve po na ikin vitet, e ti mbete i ri përgjithmonë.
Linde dyzeteshtatë vite më parë, por për ne, mbetesh përherë njëzetetre vjeç, ashtu siç ke rënë për lirinë tonë. Urime vëlla, 23-vjetori i lindjes! RH./ Opinion.al

Pas