Aktualitet

Hacker­at Anonymous: ISIS ka planifikuar 8 sulme terrori ditën e diel


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:55 - 21/11/15 |
root

Grupi i Hacker­ave Anonymous ka shokuar me deklaratat e tij. Sipas tyre, mendohet se ISIS ka planifikuar për nesër një ditë botërore terrori.

Në një njoftim grupi i fshehtë pretendon se terroristët kanë planifikuara të kryejnë të paktën tetë sulme ditën e diel.

Franca, SHBA-­ja, Indonezia, Italia dhe Libani janë vendet e rrezikuara nga terroristët.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas