InstaBIZ

Greta Koçi “sqarohet” me babin e Dasarës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:45 - 29/10/15 |
root

Pak ditë më parë Dasara Malltezi mbesa e ish-Kryeministrit Berisha, ka shkruar një status në Facebook, ku ironizonte Greta Koçin për operacionet e saj plastike. Greta ka thënë në një intervistë televizive se          fotot ku lexoheshin komentet e Dasarës ishin montazh, pasi ajo kishte biseduar me babanë e saj Jamarbër Malltezi. “Jam e sigurt që ajo foto ka qenë montazh, me Dasarën kam marrëdhënie shumë të mira. Pasi doli ajo foto fola me babanë e Dasarës dhe ai e mohoi”, ka thënë Greta.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas