Kronikë

Greqi/ 5 shqiptarë i ngacmojnë të dashurën dhe dhunojnë për vdekje 42-vjeçarinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:31 - 26/06/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi, ku pesë shqiptarë kanë dhunuar për vdekje një 42-vjeçar.

Sherri ka ndodhur pasi shqiptarët kanë ngacmuar të dashurën e 42-vjeçarit  në një lokal gjatë kohës që ai ishte në tualet, por kur është kthyer ka kërkuar shpjegime nga grupi i shqiptarëve.

Duke përfituar se ishin 5 persona, ata e kanë dhunuar grekun rëndë dhe e kanë lënë të gjakosur në sheshin Rafina, në Athinë.

42-vjeçari u transportua për në spital, por nuk mundi t’iu mbijetonte plagëve të marra.

Pas