Aktualitet

Grabitja e zyrave të OSHEE/Policia jep detajet, çfarë vodhi autori


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:57 - 26/02/21 |
Doriana Çepunaj

Policia ka dhënë detaje lidhur me grabitjen e një zyre të OSHEE në afërsi të Pazarit të Ri. Uniformat blu informojnë se gjatë orëve të para të mëngjesit në  zyrën e OSHEE-së, një person ende i paidentifikuar ka vjedhur një shumë prej 2.000 lekësh.

“Më datë 26.02.2021, në afërsi të Pazarit të Ri,  dyshohet se gjatë orëve të para të mëngjesit në  zyrën e OSHEE-së,  një person ende i paidentifikuar ka vjedhur një shumë prej 2.000 lekësh. Grupi hetimor po kryen veprimet në lidhje me ngjarjen për identifikimin dhe kapjen e autorit”, njofton policia.

Pas