Aktualitet

Grabitet filiali një institucioni financiar, punonjësit kërcënohen me armë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:21 - 23/01/21 |
Semiljana Azizi

Grabitet filiali i një institucioni financiar privat në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhuar rreth orës 14:00 në zonën e Brrylit.

Policia dhe grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes, teksa nuk dihet ende shuma e grabitur apo detaje nga ngjarja.

Nesw24 raporton se autori ka kërcënuar punonjësit me armë, ka marrë një shumë parash dhe është larguar me shpejtësi./Opinion.al

Pas