Aktualitet

Gomerët nëpër autostradat e Shqipërisë (FOTO)


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:16 - 01/12/15 |
b.f

Të udhetosh në rrugët e Shqipërise është shpesh një mision nga më të vështirët. Përvecse duhet të jesh I vëmendshëm në timon duhet të bësh kujdes edhe që të mos shpërqendrohesh në rastet kur të shfaqet perballë ndonjë kamioncine e ngarkuar me kafshe.
11139976_856867117761642_629973324794250214_n
Këto që po shikoni jane disa foto të fundit të shkrepura ne autostradë ku duket një gomar I lidhur si mos më keq. Këto foto mund të duken gazmore ne pamje te pare, por tregojnë edhe për levizjet e pakontrolluara te kafsheve të cilat janë një burim I drejperdrejtë për aksidente. Por edhe ne ketë rast faji mbetet jetim dhe levizjet e këtij lloji transporti janë të pakontrolluara.

12295333_856867147761639_7158567889587685117_n

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas