Kronikë

Goditi fëmijën me skaf, drejtuesi i mjetit ish-shefi i komisariatitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:04 - 02/08/22 |
el ida

Bëhen publike të tjera detaje lidhur me ngjarjen e rëndë në plazhin e Potamit, ku një fëmijë 5 vjeç ndërroi jetë pasi u godit nga një skaf.

Sipas News 24, drejtuesi i sakfit është identifikuar si Arjan Tase, ish-shefi i komisariatit të Himarës dhe aktualisht Shefi i policimit në Komunitet në Drejtorinë Vendore të Policisë, Elbasan..

Mësohet gjithashtu se ai ka deklaruar, që ka patur një defekt teknik në mjet, ndërkohë që dëshmitarët janë shprehur se e kanë parë mjetin të kryente manovra të rrezikshme në ujë./Opinion.al

Pas