Aktualitet

Gjyqi/ Masakroi kreun e sindikatës: Cila është dëshmia e të akuzuarit në gjyq?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:35 - 27/11/15 |
b.f

Ka nisur në Fier gjyqi në ngarkim të shtetasit Skënder Krasniqi, i cili masakroi disa ditë më parë shtetasin Nevruz Likometaj, kreu i Sindikatës së Transportit në këtë qytet. Vetë Krasniqi ka mohuar krimin. Ai ka thënë në gjyq se nuk e ka takuar Likometajn për të diskutuar dhe nuk e di pse e mbajnë të prangosur. “Nuk e kam pranuar asnjëherë që e kam bërë vrasjen”, mësohet të ketë thënë i dyshuari në seancën që është në zhvillim e sipër.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas