Kronikë

Gjendet trupi i pajetë i një gruaje në afërsi të Petroliferës në Vlorë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:41 - 13/10/21 |
Opi Nion

Trupi i pajetë i një gruaje është gjetur mëngjesin e sotëm në zonën e petroliferës në Vlorë.

Mësohet se trupi i pajetë është gjetur nga peshkatarë të zonës, të cilët kanë njoftuar policinë.

Mjekësia ligjore ka nisur procedurat në bashkëpunim me policinë dhe prokurorinë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje./Opinon.al

Pas