Kronikë

Gjendet trupi i pajetë i një 37-vjeçari në bregdetin e Durrësit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:37 - 02/06/20 |
Al Do

Trupi i pajetë i një 37-vjeçari është gjetur mbrëmjen e sotme në sektorin Rinia në plazhin e Durrësit.

Policia njofton se trupi i përket një shtetasi me iniciale A.B dhe është gjetur i mbytur rreth orës 19:40.

Sipas policisë, pas nxjerrjes së trupit në breg nuk janë konstatuar shenja dhune.

Tashmë grupi hetimor po punon për të zbardhur identitetin e plot të tij dhe për të mësuar shkaqet e ngjarjes.

“Më datë 02.06.2020, rreth orës 19:40, në sektorin “Rinia”, në largësi rreth 5-6 metra nga bregu i detit, është konstatuar i mbytur shtetasi A.B., 37 vjeç, banues në sektor “Rinia”.

Pas nxjerrjes në trupit në breg nga shërbimet e Policisë dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon identifikimin e personit dhe shkaqet e ngjarjes”, njofton policia. /Opinion.al

Pas