Kronikë

Gjendet trupi i pajetë i 14-vjeçarit të zhdukur në lumin SemanBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:56 - 11/08/22 |
Opi Nion

Është gjetur nga polumbarët trupi i pajetë i 14-vjeçarit që u zhduk dje në lumin Seman.

I mituri kishte shkuar për peshkim, ndërsa banorë të zonës njoftuan policinë pasi gjetën të gjithë sendet e të miturit në breg të lumit

Mëngjesin e kësaj të enjteje pranë brigjeve të lumit kanë mbërritur forcat speciale Renea dhe polumbarët, të cilët arritën të gjejnë trupin e 17-vjeçarit. Një tjetër djalë i familjes Saka është mbytur më shumë se 10 vite më parë ndërsa banorë të zonës tregojnë se djemtë e kanë trashëguar peshkimin nga i ati.

Pas