Kronikë

Gjendet një trup i pajetë në lumin Vjosa në PërmetBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 21/06/22 |
Opi Nion

Mëngjesin e sotëm një trup i pajetë është gjetur në rrjedhën e lumit Vjosa në Përmet. Viktima është 55-vjeçari Agim Pelushi.

Sipas informacioneve nga burime policore, mësohet se viktima është emigrant në Greqi dhe kohët e fundit ishte divorcuar nga bashkëshortja.

Në vendngjarje shkuan forcat e policisë dhe nisën hetimet për zbardhjen e rrethanave. Trupi i pajetë është dërguar në morg për ekspertizë mjeko-ligjore.

Pas