Kronikë

Gjendet një trup i pajetë brenda një makine të djegur në Qafë KërrabëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:42 - 04/02/22 |
Opi Nion

Një person është gjetur i pajetë brenda një automjeti në rrugën e vjetër që lidh Tiranën me Elbasanin, në Qafë Kërrabë. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:30, ndërsa ende nuk janë të qarta rrethanat e saj.

Njoftimi i policisë:

Më datë 04.02.2022, rreth orës 22:30, në vendin e quajtur “Kryqi” në rrugën e vjetër Krrabë, në rrethana ende të paqarta ka marrë flakë një automjet tip “Volksëagen”, ku në brendësi të mjetit ka një person të pajetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe indentifikimin e personit të pajetë./Opinion.al

Pas