Kronikë

Gjendet një person i pajetë në banesë në BulqizëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:52 - 13/01/23 |
Opi Nion

Një person është gjetur i pajetë brenda banesës në lagjen e “Re” në Bulqizë.

Klan News raporton se policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet dhe rrethanat e këtij rasti.

Deri më tani nuk dihet identiteti apo gjinia e personit që ka ndërruar jetë.

Pas