Kronikë

Gjendet një grua e vdekur në By-Passin e ShkodrësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:55 - 31/05/22 |
Opi Nion

Një grua është gjetur e vdekur në rrugë në By-Passin e Shkodrës në zonën e livadheve.

Sipas tvklan.al dyshohet që viktima të jetë dhunuar. Ende nuk është bërë i ditur identiteti i viktimës por priten informacione nga uniformat blu.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes./Opinion.al

Pas