Aktualitet

Gjendet një arsenal armësh në YrshekBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:22 - 18/08/22 |
Opi Nion

Një arsenal armësh është gjetur në zonën e Yrshekut.

Sipas gazetares, Klodiana Lala, në një ndërtesë janë gjetur nje snajper, dy antitanke dhe armë të tjera.

Ndërkohë, në lidhje me ngjarjen është ndaluar një 53-vjecar, identiteti i të cilit nuk dihet ende./opinion.al

 

 

Pas