Kronikë

Gjendet një 39-vjeçar i vdekur në BorshBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:32 - 22/11/21 |
Opi Nion

Një 39-vjeçar ka ndërruar jetë në Borsh. Policia bën me dije se viktima është identifikuar si persoi me inicialet R. N.

Ai jetonte vetëm dhe mëngjesin e sotëm është gjetur pa shenja jete dhe dhune.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Pas