Kronikë

Gjendet kufoma e një shqiptari në Paro të Greqisë, çfarë thonë autoritetet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:58 - 31/01/21 |
Doriana Çepunaj

Kufoma e një shqiptari është gjetur ditën e djeshme në ishullin e Paro të Greqisë, raportojnë mediat greke. Kufoma, me shkallë të lartë dekompozimi u gjet nga alpinistët gjatë shëtitjes së tyre në Agio Anargiron.

Sipas mediave greke viktima është rreth 40-45 vjeç dhe nga  një ekzaminim makroskopik u zbulua se kishte dëmtime në kokë.

Ndërkohë po vijon ekspertiza mjeko-ligjore për të përcaktuar shkaqet e vdekjes së burrit./Opinion.al

Pas