Aktualitet

Gjendet i pajetë një person në rrugën dytësore Tiranë-DurrësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:47 - 09/12/22 |
Opi Nion

Një person është gjetur i pajetë këtë të premte.

Policia bën me dije se viktima është 61-vjeçari me iniciale Sh.B.

Mësohet se trupi i pajetë i të moshuarit është gjetur nga kalimtarët në godinën e një ndërtese, në rrugën dytësore Tiranë-Durrës, ndërsa dyshohet se është vetëvarur.

Sakaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas