Kronikë

Gjendet i pajetë nga familjarët në banesën e tij në Gramsh një 62-vjeçar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:17 - 29/08/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Gramsh.

Nga njoftimi zyrtar Policia njofton se një 62-vjeçar është gjetur i vetëvarur në banesën e tij. Viktima me iniciale Y.T është identifikuar nga familjarët të cilët më pas kanë njoftuar policinë.

Grmash/Informacion paraprak

Më datë 29.08.2021, rreth orës 07:00, në fshatin Valës, Grmash, në banesën e tij, është gjendur i vetëvarur nga familiarët, pa shenja dhune shtetesi Y.T, 62 vjeç, i cili jetonte i vetëm. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas