Kronikë

Gjendet i pajetë në trotuar 53-vjeçari në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:27 - 22/11/21 |
Opi Nion

Një 53 vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të hëne në Tiranë. Ngjarja ndodhi rreth orës 06:30, në Kombinat, ku në trotuar është gjetur pa shenja jete shtetasi P. G., 53 vjeç. Nga kqyrja paraprake e trupit të pajetë nuk janë konstatuar shenja dhune.

“Me datë 22.11.2021, rreth orës 06:30, në Kombinat, në trotuar është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi P. G., 53 vjeç”, njofton policia.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas