Kronikë

Gjendet i pajetë në spital ndihmës anestezisti


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:14 - 21/09/20 |
Opi Nion

Një ndihmës anestezist është gjetur i pajetë në hollin e një spitali privat në Tiranë.

Mësohet se M.A., 46 vjeç është gjetur pa shenja jete rreth orës 08:35. Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune, ndërsa dyshohet se është vdekje natyrale.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas