Kronikë

Gjendet i pajetë në pyllin e Kuçit trupi i 65-vjeçarit  


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:27 - 31/05/20 |
Opi Nion

Një 65 vjeçar është gjetur i pajetë në rrugën midis fshtarave Kuç dhe Qeparo në zonën e Himarës. Sipas njoftimit të policisë, viktima Y.L., banor i fshtatit Kuç punonte si rojë në rrugën e re që po ndërtohej në këtë fshat.

“Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Komisatiatit të Policisë Himarë  ku paraprakisht dyshohet se shtetasi Y.L, në rrethana ende të paqarta  ka humbur jetën si pasojë e përdorimit të armës së zjarrit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Aktualisht shërbimet e policisë  po krehin zonës si dhe po vijon  shoqërimi i personave që mund të kenë dijeni për ngjarjen, ndërsa vijon puna për zbardhjen e saj./Opinion.al

Pas