Kronikë

Gjendet i mbytur në rezervuar një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:53 - 28/03/22 |
Opi Nion

Një 63-vjeçar është gjetur i mbytur në një rezervuar në Dropull. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Pepel.

Mësohet se V. K., 63 vjeç, banues në fshatin Vrisera është gjetur i mbytur, por pa shenja dhune. Ndërkohë, grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 21:30, në rezervuarin e Pepelit, në afërsi të fshatit Pepel, Dropull, është gjetur i mbytur, në dukje pa shenja dhune shtetasi V. K., 63 vjeç, banues në fshatin Vrisera, Dropull. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas