Kronikë

Gjendet e shkrumbuar një makinë në Peqin, dyshohet e qëllimshme


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:41 - 13/12/19 |
xhu lia

Në fshatin Përparim të Peqinit një automjet është gjetur i shkrumbuar nga flakët në orët e para të mëngjesi.

Sipas policisë makina është në pronësi të 38-vjeçarit me iniciale E.D dhe ka qenë e parkuar në çastin kur u përfshi nga flakët.

Sipas hetimeve të para mendohet se zjarrëvënia ka qenë e qëllimshme. Grupi hetimor është duke punuar për të zbardhur rrethanat e ngjarjes./Opinion.al/

Pas